top of page

Çiftçilerin Dijital Becerilerinin Geliştirilmesi (DIGIFARMER) Projesinin İtalya Toplantısı


Valiliğimizin proje ortağı olduğu ve Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan, ERASMUS+ Programı 2018 Yılı Ana Eylem 2 Stratejik Ortaklıklar- Yetişkin Eğitimi programı kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Çiftçilerin Dijital Becerilerinin Geliştirilmesi (Developing Farmers' Digital Skills-DİGİFARMER) projesinin 5. Ulusötesi toplantısı 31 Ağustos-1 Eylül 2021 tarihlerinde proje ortağı Euroform ev sahipliğinde İtalya’da gerçekleştirildi.

Vali Yardımcımız Sayın Mustafa Hulusi ARAT’ın da katıldığı 5. Ulusötesi Projesi toplantısında proje ortağı ülkelerin dillerine de çevrilen proje çıktılarının içinde yer alan “Çiftçilerin Dijital Becerileri” eğitim modülü, dijital ya da basılı olarak paylaşılabilecek eğitim materyalleri, kılavuzlar, mobil uygulama (Digifarmer), projenin web sitesi (digifarmer.net), “Çiftçilerin Dijital Becerileri” Eğitim Platformu (moodle.digifarmer.net), Çiftçi ağı- “Çiftçi Platformu” (network.digifarmer.net) ve Forum/Tartışma (bb.digifarmer.net/) değerlendirildi.

Aydın’da yapılacak Ulusötesi Proje Toplantısı, Çoğaltıcı Etkinlikler, yaygınlaştırma faaliyetleri, projenin uygulama kurallarının gözden geçirildiği ve görev paylaşımlarının yapıldığı toplantı, değerlendirme ve katılım sertifikalarının dağıtılmasıyla sona erdi.

22 görüntüleme0 yorum

BİZE ULAŞIN

Gökkuşağı Küpler

0 256 212 24 16 / 176

Gökkuşağı Küpler
  • White Facebook Icon

Facebook

Gökkuşağı Küpler
  • Beyaz Heyecan Simge

Twitter

Gökkuşağı Küpler
  • Instagram - Beyaz Çember

Instagram

bottom of page