top of page

PROSES Projesi Kamu Otoriteleri İçin Farkındalık Artırma SemineriAydın Valiliği tarafından yürütülen,Avrupa Komisyonu COSME Programı kapsamında desteklenen 'Sürdürülebilir Tarım ve Kırsal Kalkınma İçin Sosyal Ekonominin Geliştirilmesi' PROSES projesinin kapanışı, 'Kamu Otoriteleri İçin Farkındalık Artırma Semineri' düzenlenmesi ile gerçekleştirildi.

12 ay süre ile uygulanan proje kapsamında Türkiye, İspanya ve İtalya'da sürdürülebilir tarım ve kırsal kalkınma konulu Sosyal Ekonomi Çalıştayları organize edildi. Sürdürülebilir tarım ve kırsal kalkınma alanında İyi Uygulamalar Kitapçığı oluşturuldu. Tarımda Endüstri 4.0, Akıllı Tarım uygulamaları seminerleri ve iyi örnek paylaşımları gerçekleştirildi. www.prosesproject.com web sitesinde Sosyal Girişimcilik Üzerine MOOC (Çevrimiçi Eğitim Platformu) oluşturuldu. Kamu Otoriteleri İçin Sosyal Ekonomi Farkındalık Artırma Semineri düzenlendi.

PROSES Projesi Kamu Otoriteleri İçin Sosyal Ekonomi Farkındalık Artırma Seminerine ilçe kaymakamları, belediye başkanları, kurum ve kuruluş müdürlerinin katıldı. Seminerde, çalıştay katılımcıları olarak Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendiroğlu, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ve Köşk Belediye başkanı Nuri Güler, yurt dışı çalıştayları ile ilgili değerlendirmelerini paylaştılar. Program, Vali Yardımcısı Mustafa Hulusi Arat'ın proje hakkındaki değerlendirmeleri ile sona erdi.44 görüntüleme0 yorum

Comments


BİZE ULAŞIN

Gökkuşağı Küpler

0 256 212 24 16 / 176

Gökkuşağı Küpler
  • White Facebook Icon

Facebook

Gökkuşağı Küpler
  • Beyaz Heyecan Simge

Twitter

Gökkuşağı Küpler
  • Instagram - Beyaz Çember

Instagram

bottom of page