top of page

"Tarımsal Girişimciler için Güvenli Dijital Pazarlama" Projesinin İkinci Uluslararası ToplantısıAydın Valiliği (AB ve Dış İlişkiler Bürosu) olarak yürütmekte olduğumuz ve ERASMUS+ Programı Stratejik Ortaklıklar- Yetişkin Eğitimi kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Tarımsal Girişimciler için Güvenli Dijital Pazarlama (Safe Digital Marketing for Agripreneurs) adlı projenin 2. Ulusötesi toplantısı 01-02 Şubat 2022 tarihleri arasında, EGINA (European Grants International Academy) ev sahipliğinde, proje ortağı 9 kurum/kuruluştan toplam 18 katılımcı ile İtalya’nın Foligno kentinde gerçekleştirildi.

Çiftçilerin dijital pazarlama ve dijital güvenlik becerilerini geliştirerek tarım sektörünün ekonomik ve çevresel sürdürülebilirliğini arttırmayı ve tarımda dijitalleşmeye katkıda bulunmayı amaçladığımız projenin iki gün süren uluslararası toplantısı, proje yönetimi ve uygulaması kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlerin gözden geçirilmesi ve değerlendirmesi ile başladı.

“Tarımsal Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Dijital Güvenlik” Müfredatı/Kursu kapsamında her bir proje ortağı tarafından hazırlanan öğrenim kazanımları ve içeriklerin paylaşımı yapıldı ve modüllerdeki eğitim kazanımlarının proje ve program hedefleriyle uyumu detaylı bir şekilde değerlendirildi.

Proje toplantısının ikinci gününde ise, “Tarımsal Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Dijital Güvenlik” e-öğrenim platformu ve öğrenim materyalleri hakkında değerlendirmeler yapıldı. Etkileşimli öğrenme materyallerini oluşturmada kullanılabilecek dijital ve web araçları tanıtıldı ve farklı araçlar kullanılarak daha zengin materyallerin oluşturulabilmesi imkanları ile e-öğrenim platformunda hangi programların ve hangi materyallerin kullanılacağı tartışıldı.

“E-Öğrenme için Eğitim” Öğrenme/Öğretme/Eğitim Etkinliğinin (LTTA) programı gözden geçirildi. Eğitim Etkinliği/LTTA programının tarihleri ve içeriklerinin konuşulduğu bu bölümde paydaşlara LTTA hazırlıkları hakkında bilgi verildi ve proje ortakları arasında görev paylaşımları yapıldı.

Son olarak, projenin uygulama kurallarının gözden geçirildiği, yaygınlaştırma faaliyetlerinin ele alındığı ve iş paylaşımlarının yapıldığı toplantı, genel değerlendirme ve sertifikaların dağıtılmasıyla sona erdi.
50 görüntüleme0 yorum

BİZE ULAŞIN

Gökkuşağı Küpler

0 256 212 24 16 / 176

Gökkuşağı Küpler
  • White Facebook Icon

Facebook

Gökkuşağı Küpler
  • Beyaz Heyecan Simge

Twitter

Gökkuşağı Küpler
  • Instagram - Beyaz Çember

Instagram

bottom of page